Nemocnice a zdravotnická zařízení

Nemocnice a zdravotnická zařízení patří k prostorám, které jsou na čistotu a pořádek velmi náročné. Jednak je potřeba zajistit dokonalou čistotu a dezinfekci, na druhou stranu je důležité dbát na to, aby prostředí působilo přátelsky a nevzbuzovalo v pacientech pocity úzkosti a stresu. Proto by ordinace a čekárny měly být vybavené útulným nábytkem a květinami, stěny ozdobené plakáty či obrazy, na zemi koberce. Bohužel ne vždy je dostatek prostředků k vytvoření ideální atmosféry důvěry a klidu.

My vám ale určitě pomůžeme dosáhnout dokonale čistého prostředí. Vydrhneme a vydezinfikujeme všechno – okna a prosklené stěny, obklady, stropy, technologie, veškeré vybavení ordinací a čekáren. Dostaneme se i do jinak těžko přístupných míst. Vyčistíme a vydezinfikujeme čalouněný nábytek, vyčistíme žaluzie a koberce. Vyčistíme interiéry sanitních vozů i služebních automobilů.

Úklid nemocnic a zdravotnických zařízení nabízíme po celé České republice.

Využijte úklidové služby profesionálů:

  • mytí oken a prosklených stěn
  • čištění vertikálních a horizontálních žaluzií
  • mytí, dezinfekce stěn, obkladů a stropů, technologií a vybavení ordinací, postelí, koupelnového vybavení, spár a těžko přístupných míst
  • čištění a dezinfekce koberců a čalouněného nábytku
  • kompletní čištění a dezinfekce interiéru sanitních vozů
  • čištění interiéru služebních aut i aut zaměstnanců přímo u vás


Chcete vyzkoušet spolupráci s námi? Kontaktujte nás, rádi vám připravíme nezávaznou nabídku.
 

Firma RON - profesionální mytí oken