Speciální čistící a úklidové práce

V případě zájmu o naše služby nebo o podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Čištění koberců

Koberce čistíme třemi základními způsoby.
Základní, neboli údržbové čištění provádíme extrakcí. Extrakce funguje tak, že do vlasu koberce je pod tlakem vstříknut čistící roztok. Ten na sebe naváže špínu a je vzápětí odsát do útrob extraktoru.
Pokud jsou koberce silněji zašpiněny, doporučujeme kombinovat výše popsanou metodu extrakce s kartáčováním koberce. Při kartáčování lze špínu odstranit mnohem účinněji než při extrakci.
V prostorách, kde je potřeba udržovat vysokou míru čistoty, nabízíme kombinaci obou předešlých metod s použitím profesionálního parního čističe. Tato metoda zabezpečí sterilizaci koberce od všech choroboplodných zárodků, roztočů a nepříjemných zápachů. Parní čistič odstraní všechny vůně i zápachy tak důkladně, že po čištění koberec nezapáchá, ale bohužel ani nevoní. Stejným způsobem jako koberce čistíme i čalouněný nábytek.

Čištění žaluzií

Čištění horizontálních žaluzií
V této oblasti nabízíme 2 kvalitativní úrovně služeb.
První je zběžné otření a zbavení prachu. Tuto službu doporučujeme provádět při každém mytí oken nebo výkladců. Žaluzie je možné očistit i samostatně.
Druhá úroveň je důkladné omytí žaluzií, včetně těch částí, které se překrývají a včetně očištění vodících lanek. Horizontální žaluzie čistíme oboustranně.

Čištění vertikálních žaluzií
Také vertikální čištění žaluzií lze provádět několika způsoby. Pokud potřebujete vertikální žaluzie důkladně vyčistit, provedeme jejich demontáž, následně je vyčistíme mimo prostory zákazníka a opět uvedeme do původního stavu. Čištění vertikálních žaluzií provádíme ultrazvukem nebo přehřátou párou.

Ošetření a čištění podlah

Čistíme téměř všechny druhy podlah - PVC a linolea, laminátové podlahy, dřevěné a korkové podlahy, parkety a jiné materiály. Čištění podlah provádíme na mokro (mytím) nebo na sucho (vysáváním).
Strhávání a nanášení ochranných vosků na podlahy z PVC, linolea a jiných materiálů. Základní princip této práce je stržení stávajícího vosku, který je zároveň spojen s důkladným vyčištěním podlahové krytiny, zneutralizování povrchu podlahy, vysušení a dále nanesení požadovaného typu ochranné emulze v požadovaném počtu vrstev. Tato práce je poměrně časově náročná, protože jednotlivé vrstvy vosku zasychají několik hodin.

Generální úklid

Jedná se o generální úklid kanceláří, obchodních prostor, průmyslových podniků nebo jiných prostor. Zahrnuje vedle mytí oken, také čištění koberců a jiných podlahových krytin, mytí světel, čištění světlíků a další úklidové služby. Vyčistíme a vydezinfikujeme kuchyně, stravovací provozy i potravinářské provozy. Pro stavební firmy a jednotlivce zajistíme také kompletní postavební úklid.

Výškové práce

Práce ve výškách provádíme horolezeckou technikou nebo pomocí vysokozdvižných plošin nebo závěsných lávek. Naši speciálně vyškolení zaměstnanci mají osvědčení o způsobilosti tyto práce provádět. Tuto techniku je potřeba nasadit při mytí oken ve výškových budovách, při čištění světlíků, při mytí a čištění fasád a dalších těžko dostupných prostor.

Odklízení sněhu ze střech

Horká novinka v naší nabídce. Každý majitel je povinen zajistit, aby sníh na jeho nemovitosti neohrožoval lidské životy a majetek. Sníh na střechách hrozí především lavinovými sesuvy na procházející lidi, větší množství sněhu může způsobit poškození střechy. Nabízíme vám rychlé a účinné řešení -pomocí horolezecké techniky odklidíme sníh ze střech, případně dalších budov. Odsekáváme led z parapetů a okapů. Sníh ze střech odklízíme v celém Královéhradeckém kraji, po dohodě i v dalších oblastech.

A mnohé další!

Firma RON - profesionální mytí oken